Кошик
178 відгуків
+380 (63) 436-77-96
вул. Дорошенка 40, Львів, Україна
Магазин настільних ігор "Хобі Монстр"
Залишити відгук

Клуб настільних ігор Хобі Монстр

Наш клуб - це затишне місце для чудового проведення часу з друзями чи рідними. 

В нашій ігротеці налічується близько 400+ настільних ігор на будь-який смак, вікову та цільову аудиторію, з унікальними механіками, неповторним дизайном та тематикою (Перелік ігор + умови оренди https://docs.google.com/document/d/12G1WcZz1L9Jso_ju7fjjuOkI6z30qp-JI1K3CkfY35s/edit?usp=sharing).
Щовихідних ми проводимо турніри по колекційній картковій грі Magic: The Gathering, у різних форматах: Pioneer, Modern, Draft. 

Також, у нас є активна спільнота по настільно-рольовим іграм, в якій кожен може пограти в Підземелля і Дракони або іншими цікавими системами і знайти майстра та компанію для гри. Клуб має власне тематичне підземелля, в якому кожен бажаючий зможе стати частинкою унікальної та захоплюючої пригоди. 

Щодня ми проводимо ігротеки від клубу, до яких можуть приєднатися усі бажаючі. Наші адміністратори вправно допомагають гравцям розібратися з правилами та механіками ігор. 
Беремо участь у безкоштовних ігротеках від українських видавців ігор, що проводяться раз на два тижні. 

Майстер-клас з розфарбування мініатюр - це подія, в якій може взяти участь навіть новачок. Тут не потрібен досвід, адже наш вмілий майстер радо допоможе опанувати нові навички у розфарбуванні мініатюр. Майстер навчає різних способів нанесення фарб, знайомить з особливостями роботи з модельною хімією, а також вправно демонструє це на занятті і допомагає освоїти вивчене учасниками на практиці. 

Умови перебування: щоб посидіти в клубі - потрібно отримати картку клубу, яка тарифікує час перебування. В кінці відвідування, карта клубу повертається і відвідувач оплачує фактичний час перебування:

 

Тариф включає:

 • користування ігротекою
 • комікси на полиці клубу
 • чай/кава
 • смаколики

Щотижня влаштовуються зустрічі за іграми, де ти зможеш знайти компанію на будь-яку гру, деталі в чатику telegram: http://t.me/hobbyclublviv

Години роботи клубу: щодня з 11 до 21.

До зустрічі в клубі!

Окрім продажу настільних ігор та проведення вільного часу за настолками в клубі, ми надаємо послугу "оренда гри". Ви обираєте гру з нашої ігротеки та берете її в оренду.

Варто зазначити, що у нашій великій ігротеці є унікальні ігри, яких тривалий час немає в продажу і є такі, яких вже не буде. Такі ігри ми не надаємо в оренду, адже вони є екслюзивами. Це попереджає втрату гри з ігротеки клубу, адже людина, яка бере гру в оренду, має право залишити її собі, що призведе до втрати клубної гри. Попередньо ми наголошуємо про те, що, на жаль, не всі ігри надаються в оренду. 

Умови та правила оренди: 

 • Клієнт, обравши гру, залишає завдаток у повному обсязі вартості гри (згідно з встановленими тарифами клубу на оренду).
 • Завдаток залишається виключно готівкою.
 • За кожну добу оренди, ми списуємо із завдатку 10%.
 • Доба рахується з моменту отримання гри до вечора наступного дня. 
 • Перед тим, як віддати гру в оренду, адміністратори перевіряють та перераховують наявність усіх компонентів. Якщо якогось компонента не вистачає, проте він не  є критично важливим для гри, то адміністратор повідомляє  клієнта і фіксує інформацію про відсутність необхідного компонента. 
 • Повернути гру необхідно щонайменше за півгодини до закриття магазину, щоб адміністратор міг повторно перерахувати наявність компонентів та перевірити стан гри (робочі години з 11:00 до 21:00 щодня). 
 • Якщо в поверненій вами грі відсутні компоненти, адміністратор повідомляє про це, і в залежності від значущості цього компонента знімає додатковий відсоток від завдатку (від 5% до 50%). Якщо гра стає неіграбельною через відсутність компонента, тоді гра вважається придбаною вами, а завдаток зараховується як оплата за гру.
 • В іншому випадку, адміністратор повертає завдаток клієнту, з вирахуванням вартості оренди за відповідну кількість діб. 

Актуальний перелік ігор для оренди https://docs.google.com/document/d/12G1WcZz1L9Jso_ju7fjjuOkI6z30qp-JI1K3CkfY35s/edit?usp=sharing

Звертаємо Вашу увагу, що тепер у нас є ще одна нова послуга - Виїзна Ігротека.
 
Виїзна ігротека - це море неймовірних емоцій, які ти отримаєш під час гри в класні настільні ігри з друзями, сім'єю в кафе або дома, з колегами в офісі або на природі.

Ми радо допоможемо підібрати настільні ігри для компаній на різний вік та смаки, а також наповнимо вашу подію новими враженнями.

Візьміть до уваги короткі загальні правила виїзної ігротеки, а також її функціонування:

 1. Ігротеки для дітей віком до 12-ти років проводимо лише за присутності батьків або вихователів.
 2. Місце заходу та кількість людей визначаєте Ви, а ми забезпечимо Вас необхідною кількістю ігромайстрів, а також підібремо цікаві настілочки згідно Ваших побажань.
 3. Умови та вартість ігротеки з виїздом за місто Львів обговорюється індивідуально.
 4. Замовлення послуги відбувається завчасно, щонайменше - за 7 днів.

  Вартість послуги: 

К-сть
годин
Вартість, грн
2 - години 900 
3 - години 1250
4 - години 1500
5 - годин 1700
6 - годин 1900

 

Хобі Монстр - твій експерт з цікавого дозвілля! 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner