Кошик
26 відгуків
+380 (63) 436-77-96
вул. Дорошенка 40, Львів, Україна
Магазин настільних ігор "Хобі Монстр"
Залишити відгук
Настільна гра Таверни Тіфенталя, фото 2
Настільна гра Таверни Тіфенталя, фото 2
Настільна гра Таверни Тіфенталя, фото 2

Настільна гра Таверни Тіфенталя

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення

ПРО ГРУ

Дії гри відбуваються в німецькому селищі Тіфенталь, що славиться своїми тавернами. Гравці ж стануть господарями своїх власних таверн, яким необхідно буде налагодити постачання пива, наймати персонал, покращувати приміщення, щоб залучити якомога більше відвідувачів та увагу аристократів. Втамувавши їхню спрагу, отримайте прибуток та репутацію!

Основною фішкою гри є її механіка, що поєднує колодобудування, драфт кубиків та їх розміщення для активації різних дій на власному планшеті. А довести свою таверну до процвітання необхідно всього за 8 раундів!

А також в грі присутні 5 модулів, що додають нових елементів та можливостей взаємодіі, тому вона добре підходить для початківців, щоб плавно перейти до більш складних стратегічних ігор.

ЯК ГРАТИ

Отже, у грі всього 8 раундів, що займає 60 - 90 хвилин. На початку кожен гравець отримує персональне поле таверни зі стійкою, трьома столами, невеликим льохом, а також свою окрему стартову колодою карт.

Раунд ділиться на 7 фаз. Спочатку гравці відкривають зі своєї колодій по одній карті, розміщуючи їх на планшеті, за вказаними правилами - відвідувачів за столом, постачальника пива біля чорного ходу, посудомийку на кухні, офіціанту в залі і т. п.. Як тільки всі столи виявляються зайнятими, гравець закінчує відкривати нові карти.

Далі гравці кидають чотири білих кубики і стільки кубиків свого кольору, скільки кожен з них відкрив офіціанток. Далі розміщують білі кубі на підносах, а свого кольору в собі поряд з планшетом. За годинниковою стрілкою гравці драфтять кубики, обираючи по одному, та виставляють на відповідні комірки на планшеті, що активує їх дії.

В наслідок цього гравці можуть отримати золоті монети і пиво. За монети необхідно наймати персонал, а за пиво залучати нових відвідувачів. Всі куплені гравцями картки відправляються на верх особистої колодій, що гарантує їх вихід на планшет одразу ж на початку наступного раунду.

Всі невикористані монети і пиво «згорають» між раундами. Втім, невелика кількість монет можна зберегти в касі, а пиво - в погребі.

Крім цього гравці отримують різні бонуси між раундами, а також просуваючись по особливомум треку монастиря.

В кінці гри перемагає тієї гравець, який зміг набрати найбільшу кількість переможних балів. Враховується відвідувачі, а особливо - знати, персонал, а також вдосконалення самої таверни.

І пара слів про модулі. Модуль №1 - базова гра, в якій учасники намагаються обслужити якомога більше знатних гостей. Модуль №2 дозволяє використовувати бонусні дії за рахунок шнапсу. Модуль №3 додає бардів та лічильник репутації. Модуль №4 дає можливість стартувати з різними початковими умовами. Модуль №5 вводити в гру гостьову книгу з новими бонусами.

Гра українською мовою

Комплектація: 1 планшет монастиря, 240 карт, 4 таверни, 16 білих кубиків, 12 кольорових кубиків, 4 бірдекелі,12 шинквасних гостей, 4 маркери льоху, 4 маркери сейфа, 4 маркери монастиря, 4 маркери репутації, 1 маркер першого гравця, 1 маркер раунду, 20 жетонів шнапсу, 12 жетонів штукарів, 4 гостьові книги, 40 жетонів підписів, правила гри
Вік гравців: від 12 років
Кількість гравців: від 2 до 4

 

 

 

 

 

  • Ціна: 1 290 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner