Кошик
178 відгуків
+380 (63) 436-77-96
вул. Дорошенка 40, Львів, Україна
Магазин настільних ігор "Хобі Монстр"
Залишити відгук
Настільна гра Star Wars. Зовнішнє кільце, фото 2
Настільна гра Star Wars. Зовнішнє кільце, фото 2

Настільна гра Star Wars. Зовнішнє кільце

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ПРО ГРУ

У грі «Зоряні Війни: Зовнішнє кільце» (Star Wars Outer Rim) учасники стануть мисливцями за головами, контрабандистами або найманці і відправляться борознить космічні простори в пошуках пригод.

Гравці будуть співпрацювати / ворогувати з Імперією, НАТО, Хатт, різними злочинними синдикатами, наймати знаменитих героїв «Зоряних війн» і мандрувати по всій галактиці на своїх крутих зорельотах. Вони займуться полюванням, доставкою вантажів і виконанням іншої роботи - все заради того, щоб здобути слави і стати справжньою легендою.

ЯК ГРАТИ

Перед початком партії фрагменти галактики - Орд Мантелл, Лотал, Кессель, Нал-Гатта, Набу, Такодана - викладаються півколом. У секторах розміщуються жетони патрулів 1-го рівня й жетони зустрічей. Карти ринку діляться на 6 стосів за кольорами сорочок, а карти контактів - на 7 стосів.

Гравці обирають персонажів (Хана Соло, Бобу Фетта, Босска, Лендо Калріссіана, доктора Афру...) і беруть їхні карти особистих цілей і баз даних, планшети і листи кораблів (кладуться або боком з винищувачем G1-A, або з ремонтником G9). Перший гравець отримує 4000 кредитів, а кожен наступний гравець на 2000 кредитів більше, ніж попередній.

Учасники ходять по черзі. Хід активного гравця ділиться на 3 фази:

 1. Фаза планування

Гравець виконує одну з чотирьох дій:

 • Пересуває фішку персонажа по космічному шляху на певну кількість областей - планет, вузлових точок, мальстремів. Максимальна дальність - значення гіперприводу корабля. Досягнувши мальстрема або області з жетоном ворожого патруля, гравець повинен зупинитися, невикористані очки руху втрачаються;
 • Повністю відновлює пошкодження корабля та здоров'я персонажа;
 • Отримує 2000 кредитів;
 • Застосовує властивість «Планування» на одній зі своїх карт.
 1. Фаза дій

Гравець може виконати по одному разу такі дії:

 • Обмін. Обмінятися картами з іншим гравцем у тій самій області;
 • Ринок. Перебуваючи на планеті, купити за кредити одну з карт ринку - нового корабля, вантажу, полювання, розкоші тощо. Після покупки, коли відкривається нова карта ринку, патруль позначеного на ній угруповання наближається до гравця на вказане число областей;
 • Доставка. Скинути карту вантажу або полювання у пункті призначення і отримати нагороду;
 • Особлива дія. Застосувати властивість «Дія» на одній зі своїх карт.
 1. Фаза контактів

Гравець вибирає один з варіантів:

 • Контакт з патрулем. Гравець вступає в бій з патрулем у тій самій області. Якщо патруль ворожий, гравець зобов'язаний битися з ним;
 • Контакт з областю. Гравець бере карту контакту відповідної області;
 • Контакт з жетоном зустрічі. Гравець перевертає жетон зустрічі. Найчастіше можна отримати нових членів команди;
 • Особливий контакт. Застосувати властивість «Контакт» на одній зі своїх карт.

Коли гравець вступає в контакт з патрулем, він починає космічний бій. Він кидає стільки кубиків атаки, яке його значення бою, і підраховує число влучень (1 пошкодження) і критичних влучень (2 пошкодження). За того, хто захищається, кубики кидає інший гравець. Щоб перемогти, потрібно нанести більше пошкоджень.

Програвши бій, гравець відступає до будь-якої суміжної області. Вигравши бій, гравець отримує нагороду (кредити або славу) та зменшує на 1 свою репутацію в цьому угрупованні. Потім на поле викладається новий жетон патруля цього угруповання.

Гравець може влаштувати наземний бій з іншим гравцем на тій самій планеті. Персонаж може загинути, якщо кількість пошкоджень зрівняються з показником міцності корабля або значенням життя. Граючий за такого персонажа втрачає 3000 кредитів і всі карти секретів. У свою наступну фазу планування він відновлює пошкодження корабля і здоров'я героя.

Очки слави можна заробити так:

 • Досягти особистої мети персонажа або цілі корабля;
 • Успішно виконати роботу або провести полювання;
 • Доставити контрабандний вантаж;
 • Перемогти патруль 2-го або 3-го рівня;
 • Використати карту з ринкової колоди розкоші.

Гра відразу ж закінчується, коли хтось набирає 10 очок слави. Цей гравець стає переможцем.

 

Гра українською мовою
Комплектація: 2 аркушів кораблів, 4 пластикових маркера слави, 4 планшета гравців, 16 жетонів репутації, 22 жетона зустрічей, 16 жетонів патрулів, 8 фішок персонажів, 8 пластикових підставок, 40 жетонів пошкоджень, 60 жетонів кредитів, 70 карт контактів, 70 карт ринку , 53 карти бази даних, 8 карт персонажів, 4 пам'ятки, 10 карт штучного інтелекту, 12 жетонів цілей, 6 фрагментів карти Галактики, 2 заглушки для карти Галактики, 6 кубиків, правила гри, Довідник
Вік гравців: від 14 років
Кількість гравців: від 1 до 4

Основні
ВиробникАтак
СтанНовий
Користувацькi характеристики
Вікова групаВід 10 років
Час гри30 хв
 • Ціна: 3 950 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner